VESA
Rozmiar ekranu TV
Waga TV
Rozstaw otworów mocujących
MIS-B
4 – 7.9” / 10 – 20 cm
Do 2 kg
20 x 50 mm
MIS-C
8 – 11.9” / 20 – 30 cm
Do 4.5 kg
5 x 75 mm
MIS-D
12 – 22.9” / 30 – 58 cm
Do 14 kg
75 x 75 mm
100 x 100 mm
MIS-E
23 – 30.9” / 58 – 78 cm
Do 23.7 kg
100 x 200 mm
MIS-F
ponad 31”
ponad 78 cm
Do 113.6 kg

200 x 200 mm

400 x 200 mm

600 x 400 mm

Wobec tego wystarczy tylko zmierzyć odległość miedzy otworami montażowymi na tylnej ściance w pionie oraz poziome.
Przykładowo jeżeli wychodzi nam odległośc w pionie 200mm, natomiast w poziomie również 200mm to nasz standard Vesa to 200 na 200.

Dla klientów z Wrocławia i okolic oferujemy możliwość profesjonalnego doboru uchwytu do konkretnego modelu telewizora oraz montażu telewizora w mieszkaniu klienta.
Istnieje również możliwość doboru uchwytu uwzględniając warunki pomieszczenia oraz oczekiwania klienta pod względem funkcjonalności oraz estetyki. Orientacyjny koszt takiej usługi wynosi 70-100 zł. Podczs wykoywania usługi istnieje również mozliwość ustawienia anteny satelitarnej badz naziemnej oraz podłczenia i zestrojenia całego zestawu kina domowego. Jeżeli zamontowana jest już czasza oraz konwerter i poprowadzone okablowanie to koszt samego ustawienia wynosi 60 zł. W przypadku gdy montażysta musi samodzielnie zamontować uchwyt, złożyć czasze i przebić się z kablem orientacyjny koszt montażu wynosi 100-130 zł.
Współpracujemy z firmą specjalizującą się w pracach wysokościowych z wykorzystaniem technik linowych wobec tego chętnie podejmiemy się montażu anten satelitarnych w miejscach wyjątkowo niesprzyjających.

Dobranie odpowiednich komponentów oraz poprawne podłaczenie zestawu kina domowego może wydawać się pozornie proste. Rzeczywiście teoretycznie wystarczy poczytać troszkę na pseudo-specjalistycznych forach zakupić najbardziej popularne klocki, do tego kabel euro-euro bo brzmi znajomo i jest najwiekszy gabarytowo (czyli pewnikiem przesył sygnału ma najwiekszy :-) i mamy kino domowe aż miło :-)
Do tego telewizor Full Hd LCD karmiony sygnałem z naziemnej, albo kiepskiej jakości kablówki i satysfakcja gwarantowana :-)
A na sam koniec aplikujemy kino domowe marki First czy Medion, otwieramy ulubiony trunek i .... czekamy aż pokój odsłuchowy wypełni swąd spalenizny:-)
Oczywiście jest to obraz mocno przejaskrawiony, aczkolwiek w obecnych czasach bez minimalnej chociażby wiedzy bardzo łatwo za duże pieniądze zakupić bezwartościowy szmelc.


W naszej ofercie kabli połaczeniowych wykorzystywanych do podłaczenia zestawów kina domowego korzystamy z oferty sprawdzonych producentów takich jak Prolink,MRS, Neutrik, QED ,Bandridge/Profigold oraz Monacor.
Oferujemy kable typu hdmi-hdmi, hdmi-dvi, component (3 RCA-3RCa), coaxial (1rca-1rca Digital Coaxial Audio), optyczne, euro-euro, euro-chinche, s-video-s-video i wielu innych kabli Audio-video w dużej rozpiętości cenowej.
Nasz wykwalifikwowany personel pomoże w dobraniu odpowiedniego połączenia oraz sprawdzonego modelu kabla.
Dla klientów czerpiących przyjemnosc z eksperymenotwania i dążących do perfekcji zawsze dajemy możliwość przetesotwania kilku modeli kabli.
Opcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku łaczenia telwizora lcd/plazma z tunerem satelitarnym bądz DVD/Bluray.
Nierzadko okazuje się , że w niektórych przypadkach lepiej sprawdza się dobrej klasy kabel component od hdmi.
Przy pierwszej próbie ciężko też idelanie dopasować długosć kabla dlatego warto się wstrzymać przed podjeciem ostatecznej dezycji i w domu na spokojnie poprzymierzać.

Ze sprzętu kina domowego w chwili obecnej oferujemy wzmacniacze oraz amplitunery kina domowego firmy Denon i zestawy głośnikowe duńskiej firmy Dali.
Aktualny cennik jest dostepny w zakładce cenniki.
W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć ofertę o produkty innych producentów.